Par mums

MAN zīmols Latvijā ienāca pirms 15 gadiem – 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par vienīgo oficiālo MAN kravas automašīnu importētāju Latvijā un kopš 2015. gada SIA “Avar Auto” ir arī MAN un NEOPLAN autobusu oficiālais dīleris Latvijā.

SIA “Avar Auto” ir piekabju un puspiekabju ražotāja Kraker oficiālais pārstāvis Latvijā. 

MAN zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns MAN Latvija klientu un servisa centrs.

Jaunais klientu un servisa centrs ir aprīkots ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām un komplekss ir pirmā šāda veida celtne Baltijā. Īpašs uzsvars, izstrādājot vairāk kā 4 miljonu eiro vērto investīciju projektu, tika pievērsts tam, lai komplekss atbilstu mūsdienu prasībām par inovatīvu smago automašīnu servisa centra ēku, kas būtu ērti lietojama gan servisa centra darbiniekiem, gan klientiem. Rūpējoties par darbinieku ērtībām, servisa centrā ir izbūvētas mūsdienīgas ģērbtuves un sanitārie mezgli, tāpat arī servisa telpas ir aprīkotas ar apsildāmām grīdām, kas rada būtiski komfortablākus apstākļus automehāniķiem, kā arī ērti darba apstākļi tiek nodrošināti ar modernām kesona tipa metāla servisa bedrēm.

Domājot par klientu ērtībām, kompleksā ir izbūvēts plašs stāvlaukums, viesnīca šoferiem, kurā pārnakšņot ilgāka automašīnas remonta gadījumā, kā arī centrā pieejama mūsdienīga ekspozīciju halle demo automašīnām. 

Ēkas kopējā platība ir 3100 kvadrātmetru, no kurām servisa telpas aizņem 1510 kvadrātmetru. Centrā ir izveidotas 7 darba līnijas, no kurām viena ir diagnostikas un viena – mazgāšanas līnija. Būtiski, ka kompleksa materiālu un komunikāciju izvēlē īpaša vērība tika pievērsta tam, lai ēka būtu ar augstu energoefektivitāti. Būvniecības procesā tika izmantoti tikai augstākās kvalitātes celtniecības materiāli.

SIA Avar Auto kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām, sertifikāta numurs 10036.

MAN un SIA “Avar Auto” turpina attīstības ceļu uz Trucknology® paaudzes pilnību!