Par mums

MAN zīmols Latvijā ienāca 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par MAN Truck & Bus AG oficiālo pārstāvi Latvijā un 2015. gadā uzņēmums kļuva arī par oficiālo MAN un NEOPLAN autobusu importētāju Latvijā.

SIA „Avar Auto” ir arī puspiekabju un piekabju ražotāja „Kraker” oficiālais dīleris Latvijā.

MAN zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns MAN klientu un servisa centrs.

Jaunais klientu un servisa centrs ir aprīkots ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām un komplekss ir pirmā šāda veida celtne Baltijā. Īpašs uzsvars, izstrādājot vairāk kā 4 miljonu eiro vērto investīciju projektu, tika pievērsts tam, lai komplekss atbilstu mūsdienu prasībām par inovatīvu smago automašīnu servisa centra ēku, kas būtu ērti lietojama gan servisa centra darbiniekiem, gan klientiem. Rūpējoties par darbinieku ērtībām, servisa centrā ir izbūvētas mūsdienīgas ģērbtuves un sanitārie mezgli, tāpat arī servisa telpas ir aprīkotas ar apsildāmām grīdām, kas rada būtiski komfortablākus apstākļus automehāniķiem, kā arī ērti darba apstākļi tiek nodrošināti ar modernām kesona tipa metāla servisa bedrēm.

Domājot par klientu ērtībām, kompleksā ir izbūvēts ērts un plašs stāvlaukums un neliela viesnīca, kurā pārnakšņot ilgāka automašīnas remonta gadījumā, kā arī centrā pieejama mūsdienīga ekspozīciju halle demo automašīnām. 

Ēkas kopējā platība ir 3100 kvadrātmetru, no kurām servisa telpas aizņem 1510 kvadrātmetru. Centrā ir izveidotas 7 darba līnijas, no kurām viena ir diagnostikas un viena – mazgāšanas līnija. Būtiski, ka kompleksa materiālu un komunikāciju izvēlē īpaša vērība tika pievērsta tam, lai ēka būtu ar augstu energoefektivitāti. Būvniecības procesā tika izmantoti tikai augstākās kvalitātes celtniecības materiāli.

2018. gadā SIA “Avar Auto” saņēmis prestižo CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu, kas  ir viens no augstākajiem rādītājiem biznesa segmentā Latvijā.

Balstoties uz saimnieciskās darbības un finanšu rezultātiem, Valsts ieņēmumu dienests atzinis SIA “Avar Auto” par Sudraba līmeņa dalībnieku.

SIA “Avar Auto” uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām, sertifikāta numurs 10036.