Kontakti

Kontaktinformācija

“Gatves”, Jaunmārupe
Mārupes novads, LV-2166, Latvija

GPS: 
N 56.88215297587596
E 23.96367073059082

Tālrunis: +371 67 415 425
E-pasts: info@man.lv

Darba laiks

Birojs
Darba dienās: 8:30 – 17:30
Sestdienās, svētdienās: slēgts

Serviss
Darba dienās: 8:00 – 21:00
Sestdienās, svētdienās: 8:00 – 21:00

Rekvizīti

AVAR AUTO SIA
Reģ. nr. 50003623341
PVN reģ. nr. LV50003623341

Luminor Bank AS
SWIFT: RIKOLV2X
EUR Konts IBAN: LV44RIKO0000080254009

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
Multikonts IBAN: LV03HABA0551004179402

SEB banka AS
SWIFT: UNLALV2X
EUR Konts IBAN: LV43UNLA0050022399705

Sūtīt ziņu

Atrašanās vieta kartē

Administrācija

E-pasts: info@man.lv
Tālr.: +371 67 415 425

Ilvija Veite - Copy
Valdes locekle

Ilvija Veite
+371 67869845
+371 29165544

ilvija.veite@man.lv

IMG_BEZ TATOO
Personāla speciāliste

Aija Kursīte
+371 67869845
+371 22337875

aija.kursite@man.lv

Santa
Biroja vadītāja

Santa Nagle
+371 67415425
+371 26524556

santa.nagle@man.lv

Dace2
Tirgvedības speciāliste

Dace Krastiņa
+371 67130666
+371 26157526

dace.krastina@man.lv

Arita
Grāmatvede

Arita Stočka
+371 67610085
+371 20127014

arita.stocka@man.lv

Grāmatvedes asistente

Laila Strēle
+371 67607296

laila.strele@man.lv

Pārdošanas nodaļa

E-pasts: sales@man.lv
Tālr.: +371 67 408 930

JanisGudermanis
Pārdošanas nodaļas vadītājs

Jānis Gudermanis
+371 67130655
+371 26368879

janis.gudermanis@man.lv

Gatis_A
Pārdošanas nodaļas asistents

Gatis Ansulis
+371 67408932
+371 26675598

gatis.ansulis@man.lv

Raimonds
Pārdošanas speciālists / Jauni kravas auto

Raimonds Andžāns
+371 67408935
+371 20216698

raimonds.andzans@man.lv

Pārdošanas speciālists

Jānis Lucs
+371 25734899

janis.lucs@man.lv

Vilnis
Pārdošanas speciālists / TGE kravas mikroautobusi

Vilnis Stalīdzāns
+371 67869865
+371 29213388

vilnis.stalidzans@man.lv

Andris
Pārdošanas speciālists / Autobusi

Andris Šteinbergs
+371 67408934
+371 20222187

andris.steinbergs@man.lv

VKF_9019-Edit
Pārdošanas speciālists / TopUsed

Modris Oļļa
+371 67408930
+371 29272097

modris.olla@man.lv

18-01-2019-09847-Edit-2
Autoparka pārvaldības konsultants

Armandas Aukstikalnis
+371 67130654
+371 20448833

armandas.aukstikalnis@man.lv

Pēcpārdošanas nodaļa

Serviss: +371 67 408 931, e-pasts: service@man.lv
Rezerves daļas un aksesuāri: +371 67 607 293, +371 67 408937; e-pasts: parts@man.lv
Mobile24: +49 180 535 353 369, +371 20110278

VarisVeinbergs
Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

Varis Veinbergs
+371 67610081
+371 26176323

varis.veinbergs@man.lv

KrišjānisMarķisInženieris
Inženieris

Krišjānis Marķis

+371 67869868
+371 20110278

krisjanis.markis@man.lv

ViestursZalitis
Tehniskais konsultants

Viesturs Zālītis
+371 67130664
+371 25618840

viesturs.zalitis@man.lv

Kaspars Prauliņš
Apmācību vadītājs

Kaspars Prauliņš
+371 67130664
+371 28378551

kaspars.praulins@man.lv

Renars-2
Servisa meistars

Renārs Deguns
+371 67408931
+371 27881403

renars.deguns@man.lv

VKF_3989-Edit
Servisa meistars

Lauris Audrups
+371 67408931
+371 28383094

lauris.audrups@man.lv

Juris
Servisa meistars

Juris Blicavs
+37167408931
+371 20272821

juris.blicavs@man.lv

Zintis
Servisa meistars / TGE

Zintis Balandins
+371 67610093
+371 28343116

zintis.balandins@man.lv

Gints
Servisa meistars

Gints Grīnbergs
+371 67408931
+371 20272821

gints.grinbergs@man.lv

Ainars
Rezerves daļu pārdevējs

Ainārs Buliņš
+371 67607293
+371 20110230

ainars.bulins@man.lv

Sandis
Rezerves daļu pārdevējs

Sandis Riekstiņš
+371 67130656
+371 20110231

sandis.riekstins@man.lv

Romans
Rezerves daļu pārdevējs

Romāns Golubovs
+371 67130656
+371 25400914

romans.golubovs@man.lv

Kristaps
Noliktavas pārzinis / IT

Kristaps Esterliņš
+371 67130656
+371 29197982

kristaps.esterlins@man.lv

Guntars-1
Noliktavas darbinieks

Guntars Sapožņikovs
+371 67130656
+371 25781306