Kontakti

Kontaktinformācija

“Gatves”, Jaunmārupe
Mārupes novads, LV-2166, Latvija

GPS: 
N 56.88215297587596
E 23.96367073059082

Tālrunis: +371 67 415 425
E-pasts: info@man.lv

Darba laiks

Birojs
Darba dienās: 8:30 – 17:30
Sestdienās, svētdienās: slēgts

Serviss
Darba dienās: 8:00 – 21:00
Sestdienās, svētdienās: 8:00 – 21:00

Rekvizīti

AVAR AUTO SIA
Reģ. nr. 50003623341
PVN reģ. nr. LV50003623341

Luminor Bank AS
SWIFT: RIKOLV2X
EUR Konts IBAN: LV44RIKO0000080254009

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
Multikonts IBAN: LV03HABA0551004179402

SEB banka AS
SWIFT: UNLALV2X
EUR Konts IBAN: LV43UNLA0050022399705

Sūtīt ziņu

Atrašanās vieta kartē

Administrācija

E-pasts: info@man.lv
Tālr.: +371 67 415 425

Ilvija Veite - Copy
Valdes locekle

Ilvija Veite
+371 29165544
ilvija.veite@man.lv

IMG_BEZ TATOO
Personāla speciāliste

Aija Kursīte
+371 22337875
aija.kursite@man.lv

Santa
Biroja vadītāja

Santa Nagle
+371 26524556
santa.nagle@man.lv

Arita
Grāmatvede

Arita Stočka
+371 20127014 
arita.stocka@man.lv

07-08-2020-29958
Grāmatvedes asistente

Laila Strēle
laila.strele@man.lv

Pārdošanas nodaļa

E-pasts: sales@man.lv

JanisGudermanis
Pārdošanas nodaļas vadītājs

Jānis Gudermanis
+371 26368879
janis.gudermanis@man.lv

Gatis_A
Pārdošanas nodaļas asistents

Gatis Ansulis
+371 26675598
gatis.ansulis@man.lv

Raimonds
Pārdošanas speciālists / Jauni kravas auto

Raimonds Andžāns
+371 20216698
raimonds.andzans@man.lv

07-08-2020-29964
Pārdošanas speciālists / Jauni kravas auto

Jānis Lucs
+371 25734899
janis.lucs@man.lv

Pārdošanas speciālists/Jauni kravas auto

Dāvis Liekna
+371 22022718
davis.liekna@man.lv

Vilnis
Pārdošanas speciālists / TGE kravas mikroautobusi

Vilnis Stalīdzāns
+371 29213388
vilnis.stalidzans@man.lv

Andris
Pārdošanas speciālists / Autobusi

Andris Šteinbergs
+371 2022218
andris.steinbergs@man.lv

Pēcpārdošanas nodaļa

Serviss: service@man.lv
Rezerves daļas un aksesuāri: parts@man.lv

Mobile24: 00800 (24h/7)

VarisVeinbergs
Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

Varis Veinbergs
+371 26176323
varis.veinbergs@man.lv

KrišjānisMarķisInženieris
Inženieris

Krišjānis Marķis
+371 20110278
krisjanis.markis@man.lv

ViestursZalitis
Tehniskais konsultants

Viesturs Zālītis
+371 25618840
viesturs.zalitis@man.lv

Kaspars Prauliņš
Apmācību vadītājs

Kaspars Prauliņš
+371 28378551
kaspars.praulins@man.lv

Renars-2
Servisa meistars

Renārs Deguns
+371 27881403
renars.deguns@man.lv

VKF_3989-Edit
Servisa meistars

Lauris Audrups
+371 28383094
lauris.audrups@man.lv

Juris
Servisa meistars

Juris Blicavs
+371 20272821
juris.blicavs@man.lv

Zintis
Servisa meistars / TGE

Zintis Balandins
+371 28343116
zintis.balandins@man.lv

Gints
Servisa meistars

Gints Grīnbergs
+371 20272821
gints.grinbergs@man.lv

Ainars
Rezerves daļu pārdevējs

Ainārs Buliņš
+371 20110230
ainars.bulins@man.lv

Sandis
Rezerves daļu pārdevējs

Sandis Riekstiņš
+371 20110231
sandis.riekstins@man.lv

Romans
Rezerves daļu pārdevējs

Romāns Golubovs
+371 25400914
romans.golubovs@man.lv

VKF_9019-Edit
Pārdošanas aģents

Modris Oļļa
+371 29272097
modris.olla@man.lv

Kristaps
Noliktavas pārzinis / IT

Kristaps Esterliņš
+371 29197982
kristaps.esterlins@man.lv

Guntars-1
Noliktavas darbinieks

Guntars Sapožņikovs
+371 25781306 +371 67130656
guntars.sapoznikovs@man.lv