Jauni automobiļi

MAN piedāvā dažādus risinājumus katrai gaumei.

TGL

Modelis ar mazu pašmasu (sākot no 7,5 līdz 12 tonnām), bet lielu kravnesību un zemu degvielas patēriņu, ideāli piemērots preču piegādei. Tāpat MAN TGL iespējams konfigurēt atbilstoši pēc nepieciešamās darbības jomas, piemēram, kā pašizgāzēju, kravas automašīnu dzērienu pārvadāšanai, refrižeratoru, komunālā dienesta transportlīdzekli vai kā ceļu dienesta transportlīdzekli.

Ideāli piemērots preču piegādei!

TGM

Jaunais, uzlabotais TGM modelis ir aprīkots ar lietus sensoru, automātiskās vadības braukšanas gaismām, gādājot par drošu braukšanu jebkurā dienas laikā, jebkuros laika apstākļos. Papildus drošību nodrošina jaunā MAN BrakeMatic®  sistēma ar EBS (elektroniskā bremžu sistēmu) un EBA (bremžu asistentu).

Daudzpusīgais MAN TGM ir ļoti daudzpusīgs, izceļas ar lielu ietilpību un uzlabotie sēdekļi un stūres rats, apvienojumā ar profesionālu navigācijas sistēmu rūpējas par izcilām braukšanas īpašībām un komfortu.

Ērtāks, drošāks, elastīgāks, efektīvāks!

TGS

Lielisks palīgs situācijās, kurās nepieciešams liels vilcējspēks. Jaunā MAN TGS sērija tiek galā ar jebkuru uzdevumu, ko nodrošina milzīgais spēks, liela lietderīgā slodze un nepārspētais ekonomiskums.

MAN TGS galamērķī droši un laikus nogādās pat vissmagākās kravas neskatoties uz ceļa segumu un nebūs šķērslis ne asfaltēti ceļi, ne grants ceļi. Nepieciešamo dinamiku nodrošina Common Rail dzinēji ar augstu griezes momentu. Jaunās paaudzes automatizētās MAN TipMatic® pārnesumu pārslēgšanas sistēmas atvieglo vadītāja darbu. Un izcilās riteņu, dzinēja un pārnesumkārbas kombinācijas līdz pat 8×8 pilnpiedziņas modelim nodrošina, ka tas spēj nokļūt jebkur. Iepazīstiet jauno MAN TGS, kas spēj visu — vien ekonomiskāk un daudz efektīvāk.

Spēcīgais MAN TGS droši un laikā nogādās pat vissmagākās kravas!

TGX

Vislielākā kravnesība, vilces spēks un pārgājība bezceļu apstākļos – jaunā TGX sērija spēj pārliecināt arī sarežģītos apvidos.

Jaunais MAN TGX piedāvā pareizo piedziņas koncepciju pārvadājumiem, kuros nepieciešams liels vilcējspēks. Vai tas būtu 4×4 hidropiedziņas (HydroDrive) vai 6×4/8×4 piedziņas variants, uz šo spēkavīru varat vienmēr paļauties. Ar dzinēja jaudu līdz 471 kW (640 ZS) TGX piedāvā nepārspējamu jaudu, saglabājot iespējami mazāko degvielas patēriņu. Šai smagsvara kravas automašīnai ar 41 tonnu pilnsvaru ir vislielākā kravnesība. Ar savām plašajām virsbūves iespējām MAN TGX, iespējams, ir visefektīvākā un lielākā alternatīva izmantošanai būvlaukumā.

Jo, kur ceļš beidzas, tur teicamu vilcējspēku nodrošina ieslēdzamā hidrostatiskā priekšējās ass piedziņa MAN HydroDrive® vai dubultā aizmugurējās ass piedziņa. Tādējādi MAN TGX lieliski tiek galā situācijās, kad ir nepieciešams maksimāls vilcējspēks, un spēj izbraukt vietas, kurām cauri netiek kravas automašīnas, kurām ir tikai aizmugurējo riteņu piedziņa. Turklāt nepieciešamo drošību garantē dažādas inovatīvas tehnoloģijas.

Situācijās, kad vadītājs nav atpūties un zaudē koncentrēšanās spējas, nespēj palīdzēt pat vislabākā tehnoloģija, tāpēc ērtās MAN kabīnes vadītājam vienmēr palīdzēs mierīgi tikt galā ar visiem izaicinājumiem.

Atklājiet arī jūs jaunā MAN TGX robustās īpašības bezceļu apstākļos un padariet to par jaudīgu sabiedroto ikvienā būvlaukumā.

Lielāka braukšanas dinamika un degvielas ekonomija!

TGE

Lai arī kur pielietotu MAN mikroautobusu – loģistikā, celtniecībā, mežsaimniecībā, pasažieru pārvadājumiem – TGE atbilst nozares specifiskajām un individuālajām prasībām ar plašu aprīkojumu klāstu un pielāgotiem transportlīdzekļu virsbūves risinājumiem.

TGE ir pieejams vairākās versijās – kā pasažieru mikroautobuss, ar kravas furgonu, ar pašizgāzēju, tentu, izotermisko virsbūvi, šasiju ar vienu kabīni vai dubulto, kā arī iespēju to aprīkot ar visdažādāko specializēto aprīkojumu.

Atkarībā no izvēlētās versijas, TGE ir trīs virsbūves garumi no 5986 līdz 7391 mm un augstums no 2355 mm līdz 2835 mm. Izmantojot papildu sakabes ierīci, ir iespējams transportēt līdz pat 3.5 tonnām. Turpretī, pieļaujamais kopējais svars ir 5.5 tonnas. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties pārvadāt, MAN TGE bez problēmām nogādās jūsu kravu galamērķī, jo maksimālā kravas telpas ietilpība ir līdz 18.4 m3.

TGE darbina 2.0 l dīzeļdzinējs, un tas spēj attīstīt 177 Zs (130 kW) lielu jaudu. Aprīkots ar 6 pakāpju manuālo (6MT) vai 8 pakāpju automātisko (8AT) transmisiju un visām piedziņas sistēmu izvēles iespējām – priekšējo piedziņu, aizmugurējo piedziņu vai visu riteņu piedziņu.

Pateicoties 18 mūsdienu drošības sistēmām – sakabes manevrēšanas asistentu “Trailer Assist”, sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēmu “Front Assist”, braukšanas joslu maiņas asistentu “Side Assist”, paralēlās un perpendikulārās novietošanās asistentu “Park Assist” un citām, – TGE pārliecinoši jūs aizsargās un nogādās galamērķī, neraugoties uz to, vai pārvietojaties pa šoseju, pilsētā vai bezceļa apstākļos. Starp citu, TGE apgriešanās rādiuss ir no 13.6 metriem līdz 16.2 metriem.

Papildinot savu produktu klāstu ar MAN TGE mikroautobusu, MAN tagad piedāvā plašu kravas automobiļu klāstu ar pilno masu no 3 līdz pat 44 tonnām.

Tas nav vienkārši mikroautobuss – tas ir MAN!